جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

شینا تورنادو در صدر اسکات تاک تیک در سایه/آغاز مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری استان قم.

  حسن عالمی زاده رئیس کمیته مسابقات هیئت دوچرخه سواری در گفت و گو با روابط عمومی هیئت بیان کرد:صبح امروز 15 مرداد ماه در بلوار فردوسی اولین مسابقه از مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری استان خبرداد.

  وی گفت:لیگ دوچرخه سواری استان یادواره شهیدان دوچرخه سوار مدافع حرم سید مصطفی موسوی و مهدی صابری در چهار مرحله و طی هشت مسابقه به انجام خواهد رسید و اکنون در فصل تابستان شاهد اولین مسابقه از مرحله دوم هستیم.

  عالمی زاده ادامه داد:در مسابقه دور حذفی امروز بیست ورزشکار در غالب نه تیم شرکت کردند و شاهد رقابت جذاب و تنگاتنگ بین تیم ها و ورزشکاران و بودیم.

  وی بیان کرد:امروز ورزشکاران در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به انجام رسید و در پایان مسابقه در رده سنی بزرگسالان آقای علی رضا تنباکویی از تیم شینا تورنادو و حمید و حامد هاشم پور از تیم اسکات تاک تیک به ترتیب اول تا سوم شدند.

  عالمی زاده ادامه داد:در رده سنی جوانان نیز علی ایزدی و محمد حسین امینی از تیم شینا تورنادو و علی انصاری از تیم شاهین بر روی سکو رفتند.

  رئیس کمیته مسابقات افزود:در مجموع امتیازات تیمی تا کنون تیم شینا تورنادو با 810 امتیاز و تیم اسکات تاک تیک با 742 امتیاز رقابت نزدیکی برای کسب عنوان قهرمانی دارند و همچنین دو تیم دی با 398و تیم الوند با 380 امتیاز رقابت تنگا تنگی جهت ماندن بر سکو را دارند.

  عالمی زاده اضافه کرد:البته تا پایان لیگ همچنان 5مسایقه در پیش رو داریم و احتمال وارد شدن دیگر تیمها برای رسیدن به سکو وجود دارد.

  لازم به ذکر است که در این مسابقه شینا تورنادو مهدی دانش را در اخیتیار نداشت و با این وجود همچنان پیشتازی خود را بر اسکات تاک تیک حفظ کرده است.


  این مطلب تا کنون 42 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 15 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : مسابقه ,تورنادو ,دوچرخه ,شینا ,اسکات ,مرحله ,شینا تورنادو ,عالمی زاده ,دوچرخه سواری ,سواری استان ,زاده ادامه ,دوچرخه سواری استان ,رئیس کمیته مسا ,
  شینا تورنادو در صدر اسکات تاک تیک در سایه/آغاز مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری استان قم.

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر